השכרת ציוד » טאבלטים » השכרת טאבלטים
השכרת טאבלטים

השכרת טאבלטים

בעולם הדיגיטלי והמהיר שבו אנו חיים לטאבלטים יש תפקיד חשוב וניתן לראות אותם בשימוש נרחב בין אם בתחומי הפנאי ובין אם למטרות עסקים או לימודים. אמנם מכשירי הטאבלט השונים הצטרפו לחיינו לפני מספר שנים, אך מאז הם זוכים לפופולריות גבוהה וניתן לראות אותם כמעט בכל מקום. הטאבלטים משמשים בתקופה האחרונה לא רק למטרות שעשוע אלא גם בעולם העסקי – בעיקר בזכות היותם פשוטים, קלים לתפעול בעזרת מסך מגע והודות לאפשרויות הרבות שהם מציעים.

השכרה של מחשבי לוח חוסכת לך עלויות משמעותיות על רכישת ציוד יקר שמוסיף להשתדרג ולהתקדם אפילו בזמן קריאת שורות אלו. השכרה של מחשבי לוח מתאפשרת עם טאבלטים במגוון רחב של דגמים, הכוללים מסך מגן וחבילות גלישה ללא הגבלה, מבצעים והנחות על השכרה של מחשבי לוח מעל יום אחד.

איזה מכשיר תוכלו לשכור? בעקרון השמיים הם הגבול וכמעט כל מכשיר שניתן לקנות ניתן גם להשיג להשכרה. כך, תוכלו לשכור iPad פרו ותלוי בדגם הספציפי גודל המשך שתקבלו יהיה 9.7/10.5/11/12.9 10 אינץ'; לחלופין אולי תעדיפו טאבלט Samsung Galaxy שמאוד נוח למשימות מסוימות כגון איסוף פרטי קשר בכנסים. כמובן שכל מכשיר מגיע עם אביזרים בסיסיים בהם מטען והגנה כלשהי משריטות וכד'.

טאבלט להשכרה מחשב לוח להשכרה
הטאבלט משלב את הניידות ומסכי המגע של הטלפונים החכמים (סמארטפונים) עם גודל המסך והיכולות הטכניות של המחשבים הנייחים (או הנישאים)

בעוד הטלפון הסלולרי מאפשר שימוש ומיצוי מקיף של רשת התקשורת הסלולרית והאינטרנט, המכשירים עצמם הם בעלי מסך מזערי ואינם מספקים את חווית השימוש אליה התרגלנו כולנו מהשימוש במחשב האישי. הטאבלט משלב את הניידות ומסכי המגע של הטלפונים החכמים (סמארטפונים) עם גודל המסך והיכולות הטכניות של המחשבים הנייחים (או הנישאים).

בעולם המסעדנות השכרה של מחשבי לוח הוא דבר ידוע מהסיבה הפשוטה שהם משמשים למעשה בתור קופות ממוחשבות, מכיוון שניתן כמובן לעשות איתם כל דבר כמעט. שירות השכרת מחשבים עוזרת לך לעמוד בצרכי העסק שלך גם בלי מעמסה כספית ארוכת טווח כלפי הציוד המתחדש, ובכך נמנע ממך סיכון מבחינה כלכלית שאין לך צורך בו כלל.
מקצועי וקל משקל, השכרה של מחשבי לוח היא שיטת פעולה מצוינת עבור עסקים המעוניינים להגדיל את התפוקה גם מחוץ למשרד.

תוכלו לשכור מחשבי לוח בעלי מע. הפעלה (operating system) של אנדרואיד או Apple OS להשכרה לפרויקטים, פעילויות קד”ם ומערכות בחירות. בנוסף לכך ניתן לבצע השכרה של מחשבי לוח עם Windows (ווינדוס/מייקרוסופט) אך ברוב המקרים תצטרכו לבחור בין חכירת ipad או אנדרואיד – כאשר כל אחד מהם קיים במגוון דגמים ועל פי בקשתכם יכול להגיע עם האפליקציות הנחוצות לכם לשימושכם.

למעשה אנחנו ממליצים בעיקר על את מערכות ההפעלה של אפל ואנדרואיד מכיוון שאלו הן בעלות ממשק המשתמש הידידותי ביותר – מה שהופך אותן למערכות ההפעלה הכי קלות לשימוש.

טאבלט WINDOWS
בנוסף לכך ניתן לבצע השכרה של מחשבי לוח עם Windows (ווינדוס/מייקרוסופט) אך ברוב המקרים תצטרכו לבחור בין חכירת ipad או אנדרואיד

השכרת iPad

הלקוחות הפוטנציאליים לשוק זה הם אנשים מתחום העסקים שמחפשים דרכים להוזיל את ההשקעות בעסק שלהם ובוחרים לחפש ipad להשכרה לתקופה של יום, שבוע, חודש – או יותר – וזאת למטרה מסוימת ובכמויות רבות.

אנשים מתחום העסקים שמארגנים פגישות, ישיבות וכנסים רוצים לחסוך בהכנת תיקיות לכל אחד מהמשתתפים מעדיפים להשיג אייפדים להשכרה, לאחסן בהם את החומר הנדרש ובסיומו של היום להחזיר את כל האייפדים למשכיר. עבור אנשים מתחום העסקים, הipad מאפשר סינכרון באמצעות כבל HDMI פשוט – להביא את המצגות מהאייפד למקרן או לטלוויזיה.

כל מכשירי האייפד מגיעים עם אינטרנט אלחוטי מובנה וגם גלישה באמצעות כרטים SIM. האייפד פרו מתעלה על הגרסה הקלסית עם המוטו – יותר מסך, פחות מכשיר.

גם בתחום האירועים השכרה של ipad חוסכת לנו די הרבה הוצאות, הרבה כאבי ראש ומאפשרת לנו ליהנות מהאירוע בראש שקט.

השכרה של מחשבי לוח – טאבלטים נהפכו כבר כמעט לנישה בפני עצמה בתחום האירועים, ההפקות והכנסים. ככלל מדובר על כלי שימושי מאד כאשר מדובר על הפקת אירועים.
האייפד עולה די הרבה, אולם אם אנחנו ניצבים מול אירוע גדול וזקוקים לו באופן חד פעמי ההמלצה היא לשכור ipad.
ניתן לשמור בתוכו את כל האינפורמציה, לרבות שירים, מוזיקה לאירוע, רשימות שונות, מצגת תמונות מרגשת וכל הנאומים הדרושים.

במקום להצטייד בפתקים, דפים וכרטיסיות שתמיד אבל תמיד ילכו לאיבוד, ipad פותח בפנינו את האפשרות לשמור את כל האינפורמציה בצורה מסודרת. הipad מאפשר לנו גם להשתמש ברשת האינטרנט ובמקרה הצורך לקיים שיחות עם מקומות שונים בעולם. למי שאין תכנית לרכישת אייפד, ipad להשכרה הוא הפתרון הזול והיעיל מכולם.

השכרת iPad
בין היתר אנשים מתחום העסקים שמחפשים דרכים להוזיל את ההשקעות בעסק שלהם בוחרים לחפש ipad להשכרה לתקופות קצרות