השכרת ציוד » טלפונים סלולריים » השכרת פלאפונים לטיולים

השכרת פלאפונים לטיולים

לפני מספר שנים הסמארטפון נתפש כמכשיר הלקוח מיצירת מדע בדיוני, ואכן אפשר לראו אותו כפלא טכנולוגי – שאולי כבר שכחנו עד כמה מדובר במכשיר מורכב ובהמצאה שאינה מובנת מאליה. והיום? נסו לחשוב על חייכם ללא פלאפון (סמארטפון). לכולנו כבר יש סמארטפון – השאלה היא מה עושים כאשר רוצים קו נפרד או זקוקים לגישה פלאפון לכמה ימים או תקופה קצרה אחרת? או מה עושים כשיוצאים לטיול ארוך בארץ או לחו"ל ולא מעוניינים לקחת את המכשיר הרגיל שלנו (שמא יהרס) אך בכל זאת רוצים שיהיה Waze ו WhatsApp וכל זאת מבלי לקנות מכשיר? מגוון דרכים קיימות בדיוק לשם הצרכים האלו ותוכלו לשכור פלאפון (מכשיר סלולרי חכם) בעל התכונות והאפליקציות הדרושות לכם כדי לעבור את הנסיעה בצורה הנוחה והידידותית ביותר שאפשר. השכרה של פלאפון להשכרה בארץ תאפשר לכם לקבל מכשיר פלאפון עם ממשק מלא בעברית (או אנגלית). לאמיתו של דבר, במידה והינכם נמצאים בארץ לזמן מצומצם תוכלו לשכור מגוון עשיר של מוצרים דיגיטליים החל מלפטופ או טאבלט וכמובן פלאפון או סמארטפון הפתוח לשיחות בארץ ולחו"ל וכולל גלישת אינטרנט. אין זה סוד כי מחירי סמארטפונים חדישים מחייבים הוצאה כספית נכבדת, ולא פעם אינם משקפים את השווי האמיתי של המכשיר, כיוון שחברות הסלולר והיבואנים השונים שואפים לרווח מקסימלי מכל מכירה. מול זאת, השכרה של פלאפונים מהווה פתרון בטוח ואפקטיבי עבור כל מי שמעוניין במכשיר נייד לפרקי זמן קצרים, אבל לא חפץ בעלויות המצריכות קנייה של פלאפון מתקדם חדש. ניתן להשיג כיום מכשירים אמינים ומתקדמים במחירים נוחים, שמשתלמים לכל סוגי הטיולים. ניתן לשכור גם סוגים שונים של מכשירי איתור לוויניים. באופן זה הצרכן מקבל מכשיר איכותי כמו היה מקבל אילו היה קונה אותו בחנות במחיר מלא, אלא שכאן הוא פשוט שוכר אותו במחיר מוזל מאוד. השכרת פלאפונים מאפשרת לשדרג באופן ניכר את הנאתכם מהנסיעה לחו"ל עם מגוון גדול מאוד של מוצרים להשכרה לטיול ואף לנסיעת ביזנס לחו"ל.

חכירת טלפון לוויני

יוצאים לטיול שטח בחו"ל? מומלץ שתדעו – הכיסוי של מכשירים סלולריים כולל כ 10% משטח העולם, ולעומת זאת הכיסוי של אמצעי תקשורת לווינית הוא 100% בכל מקום בעולם (מצריך שמיים פתוחים), וזאת ללא תלות בקליטת סלולרית או ווי-פי.

מחירי השכרת טלפונים לוויניים הם גבוהים באופן יחסי, ומתחילים לרוב סביב 7-8 דולר ליום, פי שלושה או שמא ארבעה מהשכרת מכשיר רגיל. לחלופין, בחירה חכמה וחסכונית מגיעה בדמות מסנג'ר לוויני שמתאים למי שמסתפק בהתכתבות במכשיר עמיד ויכול לוותר על תקשורת קולית – סוג זה של מכשירים מתאים במיוחד לתרמילאים בטיול ארוך. המכשירים הלוויניים נותנים עבורכם את השקט הנפשי לדעת שמה שלא יתרחש ואיפה שלא יקרה – יש דרך לקרוא לעזרה. כדאי להיות מודע כי להודעה במסנג'ר לוויני נדרש פרק זמן קצר של חשיפה ללווין בשביל להישלח, בניגוד לחשיפה ארוכה ורצף קליטה אחיד שנדרש בטלפון לוויני.